HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

İsim Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

KOCAELİ Hava Durumu

KOCAELİ KOCAELİ
Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle
Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle
5 Şubat 2014 Çarşamba Saat: 17:38

Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle

Partililer Üzülmez’i büyük bir coşku ile karşılarken, salona geç gelen mevcut Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da salona gelişi aynı coşku ile karşılandı.

Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle

Partililer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için yazılan ‘Dik Dur Eğilme İnananlar Seninle’ adlı şarkı ile katılımcılar coştu. Hüseyin Üzülmez salona gençlik kollarının omuzlarında, sloganlar eşliğinde geldi. Partililer Üzülmez’i büyük bir coşku ile karşılarken, salona geç gelen mevcut Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da salona gelişi aynı coşku ile karşılandı. Yeniden aday gösterilmediği için partiye küs olan Karabalık’ ın kırgınlığı yüzünden okunuyordu. Birlik ve beraberlik pozu vermek isteyen AKP’lilerin gerginlikleri yüzlerinden okundu. Salona geç gelen Karabalık Civelek’e sarılırken Üzülmez’in elini sıkmakla yetindi. Toplantı Karaosmanoğlu’nun gelmesi ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Kandaz, muhalefete yüklendi. İlk olarak Karabalık’ ın gönlünü almak istedi.Kandaz şuana kadar tüm çalışmaları Karabalık ile yaptıklarını dile getirerek Karabalık’ a teşekkür etti.

ADAY GÖSTERİLECEĞİME EMİNDİM

Muhalefet cılız sesler çıkarmaya başladı. Başkanımızın beş yıllık hukukunu korumak bizim görevimizdir” dedi. Kandaz’ın ardından Karabalık söz aldı. Partilerin alkışları eşliğinde kürsüye çıkan Karabalık, konuşmasına tüm katılımcıları selamlayarak başladı. Karabalık, Demokrasinin en güzel göstergesi millet iradesinin temsil edildiği sandığa gidilmesidir” dedi.

http://www.kartepegundem.com/upload/inananlar-seninle/dik dur eğilme inananlar seninle+5.jpg

BİRLİKTE KOŞTUK BİRLİKTE BAŞARDIK

Referandumda Kartepeli kardeşlerimiz yüzde 67 gibi büyük bir destek verdi. Kartepeli kardeşlerimiz doğruyu ayırt eden bir yapıya sahip. O yüzden hep birlikte koştuk, birlikte başardık. Milletvekili seçimlerinde ki yüzde 50 oyla da çitanın yükseldiğine şahit olduk. 2009’daki seçimden sonra 30 Mart’ta ikinci seçim olacak. Bu topluluk gösteriyor ki milletimizin en çok önemsediği seçim belediye seçimi diye konuştu. Öte yandan 6 aday adayı olarak partinin genel prensiplerini anlatarak güzel bir süreç geçirdiklerini belirten Karabalık, centilmence yarış için aday adaylarına teşekkür etti. Kendisinin de büyükler ile istişare ederek aday adayı olduğunu dile getiren Karabalık, “Görev Hüseyin Üzülmez’e tebliğ edildi. Kendisine ve ilçemize hayırlı olsun. Kendimi adaylığa en yakın hissettiğim seçim buydu. Kendimi fazla şartlandırdım. Bunu televizyonlardan duyduk.  Üzüldüm, kırıldım, kızdım fakat küsmedim. Hayatta aslolan vefadır, sadakattir” dedi.

http://www.kartepegundem.com/upload/inananlar-seninle/dik dur eğilme inananlar seninle+1.jpg 

BİZDE KAVGA GÜRÜLTÜ YOK

Karabalık’ın ardından Karaosmanoğlu söz aldı. Konuşmasının başından sonuna birlik ve beraberlik mesajı veren Karaosmanoğlu, “Bizde kavga gürültü yok” dedi. Her zaman örnek bir teşkilat olduklarına dikkat çeken Karaosmanoğlu, yaptıkları hizmetler ile de takdir edildiklerini ifade etti. Karaosmanoğlu, “Bizim için gerçek yaptığımız hizmetlerdir. Önümüzdeki seçim yerel seçim olmanın ötesinde referanduma dönüştü. Karaosmanoğlu’n un ardından söz alan Gönül ise Kartepe gene zirveyi zorlayacak ve en tepeye yerleşecek Gönül, “Eminin Kartepe gene zirveyi zorlayacak ve en tepeye yerleşecek” dedi. Gönül’ün ardından Civelek söz aldı.

ALLAH BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN

Civelek 17 Aralık operasyonlarına değinerek, “Milletimiz ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkındadır. Allah bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın” dedi. Civelek’in ardından Üzülmez söz aldı.

http://www.kartepegundem.com/upload/inananlar-seninle/dik dur eğilme inananlar seninle+2.jpg 

BORCUMU ÖDEMEYE HAZIRIM

Kendisine destek veren teşkilat mensuplarına teşekkür eden Üzülmez, “30 Mart’ta ki seçimi sizlerin teveccühü ile ve partimizin büyüklerinin tecrübelerinden faydalanarak alacağım ve farklı bir belediye başkanı profili çizeceğim. Kartepe’yi üreten bir ilçe yapacağız. Yola çıkarken de söylediğim gibi borcumu ödemeye hazırım. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Ancak bu zorluğun farkında olarak, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemeden yedirmeden bu göreve talip olduk” açıklamasında bulundu. Üzülmez, İlimizde ilçe belediyeleri ile devam eden ak belediyecilik anlayışına devam edeceğiz. Başbakanımızın en önemli talimatı sosyal belediyecilik. Bu bizim Kartepe’de olmazsa olmazımız olacak. Vatandaşın alacağı sosyal hizmetler bizim en önemli görevimiz olacak” dedi.

HESAP VEREN BİR BAŞKAN OLARAK HİZMET VERECEĞİM

Kurduğumuz ekip ile Kartepelileri heyecanlandıracak projeler hazırlıyoruz. Sizler de projeler açıklanınca benim duyduğum heyecanı duyacaksınız. Kartepe’yi sektörel ticaret merkezi yapmak için önemli kişiler ile görüşüyoruz. 269 kilometre kare yüzölçümü olan Kartepe ticaret ce turizm için cazibe merkezi olmaya hazır. Allah bize başkanlığı nasip etti ise hesap soran değil hesap veren bir başkan olarak hizmet vereceğim” ifadelerine yer verdi.

http://www.kartepegundem.com/upload/inananlar-seninle/dik dur eğilme inananlar seninle+3.jpg 

KARABALIK’I BIRAKMAK YOK

Toplantıya gecikmeli olarak katılan Bakan Işık ise, “30 Mart seçimlerine Kartepe’den start verildiği bu akşam da sizlerle birlikte olmaya geldim. Gördüğüm sağlam irade beni ziyadesi ile memnun etti. Çok seviyeli geçen bir aday adaylığı süreci oldu. Genel Merkez Hüseyin Üzülmez’i belirledi, Başbakan da imzası ile kendisini bize emanet etti. Oy rekoru ile Hüseyin Üzülmez’i Kartepe Belediye Başkanı yapacağız. Ancak hiçbir çalışmadan kaçınmamış mevcut başkanımızın da hakkını vermek lazım” diye konuştu.

http://www.kartepegundem.com/upload/inananlar-seninle/dik dur eğilme inananlar seninle+4.jpg 

KARABALIK’A YENİ GÖREV

Gösterdiği olgun tavırdan dolayı Karabalık’ı tebrik eden Işık, “Bu bir nöbet değişmi. Görev aşkı devam ettiği sürece hepimiz bu milletin hizmetinde olamaya devam edeceğiz. Karabalık’ı bırakmak yok. Başka bir konumda bu millete hizmet etmeye devam edecek. Bizi bir parti haline getiren, bizi iktidar yapan da Başbakan’ın İstanbul’da yaptığı belediye hizmetleri değil mi” diye sordu.” dedi. HZ. ÂDEM’DEN GELEN RUTİN HİZMETLER GİBİ GÖRÜYORUZ Yerelde yaptığımız bazı hizmetleri unuttuk, bazı hizmetler rutin hale geldi. Bazı hizmetleri Hz. Âdem’den gelen rutin hizmetler gibi görüyoruz. Başbakanımızın dirayeti bizim her zaman önümüzü açtı. Bizim en önemli görevimiz millilerin verdiği milli iradeye sahip çıkmaktır. Milli iradeye müdahale etmek isteyen karşısında bizi bulacaktır” diye konuştu.

 

1.606 Okuma

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız :
E-mail Adresiniz :
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

Kocaeli’ nin Milletvekili Adayları belli oldu

Siyaset

Kocaeli’ nin Milletvekili Adayları belli oldu

Kocaeli’ nin Milletvekili Adayları belli oldu

Adana'da anne ve kızı aynı anda öldü

Yaşam

Adana'da anne ve kızı aynı anda öldü

Adana'da anne ve kızı aynı anda öldü

Sayın Bakan Şaşı Bakmayın

Güncel

Sayın Bakan Şaşı Bakmayın

Sayın Bakan Şaşı Bakmayın

Artvinli’den Nezaket Ziyareti

Güncel

Artvinli’den Nezaket Ziyareti

Artvinli’den Nezaket Ziyareti

Kokmuş Et Yediriyorsunuz

Siyaset

Kokmuş Et Yediriyorsunuz

Kokmuş Et Yediriyorsunuz

Doğru seçimin adı Pekin

Siyaset

Doğru seçimin adı Pekin

Doğru seçimin adı Pekin

KEŞKEK GECESİ

Güncel

KEŞKEK GECESİ

KEŞKEK GECESİ

Üzülmez başarılı özel sporcuları ağırladı

Güncel

Üzülmez başarılı özel sporcuları ağırladı

Üzülmez başarılı özel sporcuları ağırladı

Eker Bakanlıktan Düşürülmeli

Siyaset

Eker Bakanlıktan Düşürülmeli

Eker Bakanlıktan Düşürülmeli

Bizim için değerlisiniz

Güncel

Bizim için değerlisiniz

Bizim için değerlisiniz

 

Kartepe - Kartepe Haberleri - Kartepe Gazeteleri - Kartepe İlçesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız